Jsme rodinné masérství

Jak se 2010 potkala Panadda s Robertem?

Potkali jsme se na studiích v Thajsku a spojila nás láska k Tradiční čínské medicíně a masážím. Nasloucháme řeči těl. Dotekem obnovujeme zdravé proudění životní síly. Každý trochu jinak a přesto pečlivě, postupně a s respektem k tělu a duši našich klientů. .

Poctivé thajské masáže v Hradci Králové od 2017 

Spíš pro zábavu jsme začali masírovat. Úplně původně jsme chtěli postavit thajské kulturní centrum :-) . Začínali jsme na půdě, kde bylo v létě 50°C. Po nějaké době jsme k  masážím přidali skupinové lekce zdravotních cvičení na záda, cvičení SM Systému. Našli si nové prostory.   

Spojení s pohybem od 2018

Robert věří na aktivní přístup k problémům a proto spustil Školu zdravých zad. Třikrát do roka vítá v KS Médium studenty na 10 lekcích zdravotních cvičení proti bolestem zad. Postupně se studenti naučí, jak na aktivaci hlubokého stabilizačního systému, proč je důležitá ploska nohy, co s fasciemi, jak správně sedět a dýchat, jak se relaxuje, co je to mindfulness atd.. 

Klienti Sawasdee tak o sebe můžou pečovat nejen pasivně při masáži, ale i aktivním cvičením. Na skupinové lekce přispívá Všeobecná zdravotní pojišťovna. 

A asi fungují, protože jsou beznadějně obsazené, chodí na ně celé rodiny, lidé z blízkého i dalekého okolí.

2020 Stěhujeme se do S.K.Neumanna

Zní to divně, ale díky koronaviru se uvolnil prostor masážního studia naproti kostelu Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí 28. října. Najednou máme recepci, čekárnu, tři masérny, dva sprchové kouty.

2021 terapeutka Jess

Navzdory různým lockdownům klienti vnímají, že jim přinášíme prostor, kde se mohou restartovat, prostor bezpečný, prostor o který s láskou pečujeme.   Několik posledních let vybíráme vhodnou terapeutku, která by "sedla" do našeho kontextu. Z Brna přichází paní Jess. Šikovná masérka s praxí z Číny, ale i Afriky.